Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Blog

link na personálnu stránku DHS CLUBU, ktorú môžeš mať aj ty, ak vstúpiš do môjho VIP tímu :o))

https://www.clubshop.com/cgi/pwp-preview.cgi?pk=9884

About Me:
Niekoľko slov o mne:

Dobrý deň. Vitajte na mojej stránke. Volám sa Desanka, mám 38 rokov, manžela Tibora a dcéru Desanku, ktorá má 17 rokov. Moja rodina a priatelia sú u mňa na prvom mieste. Bývam na Slovensku v Žiline. Medzi moje hobby patrí čítanie, hudba, tanec, varenie, plávanie.

How did you find out about The DHS Club?
Ako som sa stretla s DHS klubom ?

O DHS som sa dozvedela vďaka:

Ivetke Debnárovej /Bratislava, prvá VIP koordinátorka na Slovensku/

Bea Bouchaud /Francúzsko, hovorí po slovensky/

Sidi Zidani /Švajčiarsko/,

vďaka ktorým som sa stala druhou VIP na Slovensku. 

Všetci sú veľmi ochotní poradiť a pomôcť.


Dávno som túžila po práci riadenej z domu, ktorá by mi umožnila postupne si vybudovať pasívny príjem a ja by som mala viac času pre svoju rodinu a svoje hobby. Už dlhšiu som hľadala niečo podobné ako MLM, avšak je tu jeden problém – aby si človek udržal dobre platenú pozíciu, musí často plniť dosť veľké mesačné obraty a pravidelne získavať do biznisu ľudí, ktorí tiež budú spĺňať túto požiadavku. Výrobky MLM sú väčšinou veľmi kvalitné, ale aj dosť drahé. Nie každý si ich môže dovoliť.
Keď mi Bea vysvetlila, v čom spočíva spolupráca s DHS, nebolo o čom premýšľať. Ide o vynikajúcu príležitosť podnikať s pomerne nízkym vstupným kapitálom a byť pri začiatku vytvárania sietí spolupracujúcich obchodov, prevádzok, ako aj pri registrácii prvých ľudí zo Slovenska a Čiech, ktorí môžu využívať výhody členstva v DHS.

What were your initial concerns about upgrading your membership to become a VIP Member?
Aké boli moje počiatočné obavy na ceste k VIP ?

Do DHS som sa zaregistrovala vo februári 2010 a bola som zaregistrovaná medzi prvými zo Slovenska. V čase mojej registrácie ešte nebola vybudovaná sieť spolupracujúcich obchodov. Nebola som si istá, či sa mi podarí dostatočne rýchlo získať na spoluprácu on-line aj out-line obchody, aby aj naši ľudia mohli zadarmo využívať výhody nakupovania cez DHS klub.

How did you overcome those concerns to upgrade and become a VIP Member?
Ako som prekonala tieto počiatočné obavy z prechodu na VIP ?

Moje obavy sa veľmi rýchlo rozplynuli vďaka veľkej podpore a pomoci mojich milých koordinátoriek, ako aj veľmi dobre prepracovanému školiacemu systému.

What do you like about The DHS Club?
Čo sa mi páči na DHS ?

Spoločnosť DHS bola založená v roku 1997 v USA na Floride. Má dobré základy, ponúka vynikajúcu spoluprácu a školenia na úspešné podnikanie. Ide o tímovú prácu, nájdete tu ľudí, ktorí sú vždy ochotní Vám pomôcť a poradiť. Svoje rozhodnutie zaregistrovať sa do DHS neľutujem. Ide o podnikanie, ktoré pomáha ľuďom ušetriť na svojich nákupoch ( cash-back) a obchodným partnerom umožňuje veľmi výhodné zviditeľnenie svojich služieb.
Staňte sa členom nášho úspešného tímu. Pomôžeme Vám na ceste k úspechu.
V našom tíme spoznáte skutočnú spoluprácu. Naviac Vám ponúkame 30 dní na to, aby ste spoluprácu s nami vyskúšali, zistili, či Vás práca zaujala a máte chuť pracovať, alebo Vám vrátime Vašu investíciu – zápisné 51 Eur.

What's your vision on how you're going to help your future VIP Members succeed?
Ako pomáham novým VIP k úspechu ?

Mám rada tímovú prácu a som ochotná Vám kedykoľvek poradiť a pomôcť. Neváhajte ma kontaktovať. Môj e-mail: desana.mintalova@gmail.com

 
 
TOPlist