Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Úvod

Vitajte na mojej webovej stránke ClubDHS.

Ponúkam Vám celosvetovú príležitosť !!!

" The Discount Home Shopper´s Club,Inc "

Sídlo spoločnosti : 2560 Placida Road Englewood, Florida

 

Spoločnosť je na trhu od júna 1997, má 4,7 milióna členov na celom svete , v organizácii DHS je zapojených viac ako 5000 obchodov. Pôsobnosť je celosvetová. Pozor !!! Slovensko a Čechy sa do spolupráce zapojili len v januári 2010 !!!
 
Oblasť pôsobenia : Rozširovanie siete obchodov, ktoré celosvetovo ponúkajú výhodné nakupovanie pre svojich zadarmo zaregistrovaných členov. Ide nielen o nákupy cez tzv. e-shopy, táto sieť obchodov zahŕňa aj klasické kamenné obchody. Jedna registrácia = možnosť výhodných nákupov v celej sieti obchodov po celom svete !!! 
 
Tu sú niektorí zo zmluvných partnerov:
 
 
 
Akú príležitosť Vám ponúkam ?
 
1, Staňte sa členom DHS ClubShop. Zaregistrujte sa  ZADARMO v časti Registrácia do DHS ClubShop a využívajte výhody člena nášho klubu. Vďaka registrácii budete finančne odmenení za nákup, alebo využívanie služieb u našich zmluvných partnerov. Ako to funguje ? Každý zaregistrovaný člen získava vlastnú klubovú kartu, na ktorú sa mu pripisujú body za zrealizované nákupy. Tieto body môže vymeniť za peniaze. Jedna jediná karta = možnosť výhodných nákupov v celej sieti obchodov po celom svete !!!
 
Takto vyzerá naša klubová karta:
 
 
 
2, Rozhodnite sa pre aktívnu spoluprácu s DHS ClubShop a zmeňte svoju registráciu na VIP = Vested Income Partner. Budete mať tak možnosť aktívne sa podieľať na registrácii zmluvných partnerov, registrácii členov, charitatívnych organizácií a budete mať za svoju prácu nárok na finančnú odmenu. Podrobnejšie informácie v časti Registrácia do DHS ClubShop a v časti Video a kompenzačný plán.
 
 
TOPlist