Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Registrácia do DHS ClubShop

Registrácia do DHS ClubShop:

Pokiaľ máte záujem využívať výhody členstva v DHS ClubShop, zaregistrovať sa môžete kliknutím na banner. Otvorí sa Vám stránka spoločnosti, na ktorej kliknete na odkaz "Sign Up For Free" .Vypíšete potrebné údaje a potvrdíte. Pre registráciu ZADARMO kliknite na banner: 

 

clubshop.com
 
 
 
 
Po registrácii si môžete zvoliť spôsob, akým chcete zo spolupráce profitovať. Sú 2 základné možnosti:
1, Po registrácii ste tzv. "Associate Member" (registrácia úplne zadarmo) -môžete  nakupovať v ClubShop Mall alebo ClubShop Reward, po nákupoch dostávate body na svoju kartu (sledujete počet bodov cez link) v obchodoch, ktoré sú v akcii dhs. Výhodou je, že na jednu kartu sa Vám budú pridávať body z viacerých obchodov naraz, neskôr môžete body vymeniť za hotovosť...Prvých 500 bodov máte tým, že vyplníte po registrácii dotazník "earn 500 points reward..." a pri prvom nákupe cez dhs dostávate ďalších 500 bodov + body ktoré ponúka obchod, v ktorom ste nakupovali. 100 bodov má hodnotu 1 USD, takže dhs takto daruje 10 USD za vyplnenie dotazníka a prvý nákup . Máte tiež možnosť registrovať nových ľudí, avšak za ich registráciu nezískavate odmenu. Nič však nestrácate, lebo ľudia, ktorých zaregistrujete ostanú vo Vašom tíme a keď sa dodatočne rozhodnete zmeniť svoj status na VIP, máte už vybudovaný základ tímu.
2, Hneď po registrácii (ale aj dodatočne) máte možnosť zmeniť svoj status na tzv. "VIP = Vested Income Partner". Ako VIP si môžete vybudovať veľmi dobré internetové podnikanie. Môžete rozširovať sieť spolupracujúcich obchodov a prevádzok, registrovať členov, ktorí chcú výhodne nakupovať aj ľudí, ktorí majú záujem o aktívnu spoluprácu ( VIP ). Za túto svoju činnosť budete finančne odmenení ( podrobnejšie viď kompenzačný plán ).  Zápis do VIP stojí 51 Eur a potom mesačne 21 Eur. Keď však získate 2 ľudí, ktorí sa tiež prihlásia do "VIP", zaplatíte len registračný poplatok 51 Eur a mesačné poplatky už nebudete platiť. V cene je zahrnutá vlastná internetová kancelária, ako aj kompletný školiaci materiál. Spoločnosť DHS ClubShop ponúka 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí - čiže po zaplatení zápisného máte 30 dní na to, aby ste vyskúšali spoluprácu s nami, zistili, či Vás práca zaujala a máte chuť spolupracovať, alebo Vám vrátia Vašu investíciu - zápisné 51 Eur. Každý VIP, ktorého získate Vám prinesie v priemere okolo 30 USD ale aj viac..., mesačný zisk máte z každého VIP v svojej štruktúre (čiže nie len v prvej línii) a tiež dostávate body z nákupov všetkých "Associate Members" . Tak a teraz si predstavte, že vy nájdete len 1 "VIP" za mesiac a každý z Vašich "VIP" nájde len jedného pod sebou...tak za rok máte minimálne 200 "VIP" pod sebou !!!
 
Čo urobíte, keď máte ponuku bez rizika s možnosťou veľkého zárobku ?
 
Dajú sa tu zaregistrovať aj charitatívne organizácie... tie dávajú karty svojim členom alebo ich zaregistrujú. Všetci členovia, ktorí sú zapísaní cez organizáciu ktorú ste vy zapísali do dhs - tak všetci títo ľudia sú pod Vami !!! Inými slovami keď nakupujú, dostanete body z ich nákupov. Charita dostáva asi 2 % v priemere z nákupov členov vo forme daru (charita nezarába, ale dostáva dary - dar od dhs šekom, alebo na účet). Zápis charity je zadarmo.
 
Keď sa budete pozerať koľko platia obchody, tak je to v % RP a PP. Nákupca dostáva RP pri nákupe a VIP dostáva z jeho nákupu PP.
 
Keď si pozriete zoznam obchodov na Slovensku aj v Čechách - zistíte, že tam ešte nie je veľa obchodov - je to z pochopiteľných dôvodov - na Slovensku aj v Čechách práve začíname !!! Takže práce je dosť - zápis obchodov.
 
Výhody zo zápisu obchodov: Zápisom obchodu do dhs si obchod robí reklamu . Pri zápise priamo na internete si obchod môže vybrať, koľko chce platiť za predaný tovar od 5% do 20%. Tieto % môže hocikedy zmeniť, ako aj má možnosť dhs opustiť, čiže nie je tu žiadna povinnosť ostať minimálnu dobu a podobne. Obchod má po zápise vlastnú stránku, na ktorej môže meniť %, link na zápis nových zákazníkov a tiež má možnosť si kúpiť aj karty papierové, alebo plastikové, ktoré dáva zákazníkom. Keď dostane zákazník takúto kartu, najprv ju treba aktivovať cez internet. Keď Vy zapíšete obchod out-line a ten dáva karty zákazníkom, tak zo všetkých zákazníkov, čo dostali kartu od obchodu ktorý ste Vy zapísali, dostávate PP.
 
Samotnou registráciou sa k ničomu nezaväzujete. Pokiaľ si nie ste istí, či Vám tento biznis pôjde, môžete si najprv zvoliť registráciu zadarmo a dodatočne si zmeniť svoj status na VIP.
 
V každom prípade registráciou nič nestratíte, môžete len získať . Vy sami si zvolíte, či Vám stačia zľavy, alebo si chcete vybudovať veľmi dobré internetové podnikanie. 
 
Príležitosť, ktorú tu ponúkam nepatrí medzi mlm, v tomto prípade ide o tzv. MOM = management organisationnel Marketing . 
Na záver ešte jedna dosť podstatná informácia: Nakoľko firma pôsobí na medzinárodnej úrovni,  Vaše podnikanie nebude obmädzované hranicami. Registrovať môžete skutočne ľudí z celého sveta. A to všetko z pohodlia Vášho domova !!!  
 
 
 
clubshop.com
TOPlist